98 ...کنسرت :: گوشه ی دنج تنهایی های من

98 ...کنسرت


یادمه یه بار داخل آژانس نشسته بود ، راننده ی آژانس یه پسر جوون بیست و سه چهار ساله بود . واقعا سلیقه اش تو آهنگایی که میذاشت حرف نداشت ... داشتیم کم کم به مقصد نزدیک میشدیم که یدفعه آهنگ "هربار این درو" ماکان پلی شد . تا حالا این آهنگ رو گوش نداده بودم وانقدر جذب ریتم و ملودی خود آهنگ ، صدای گرم هردو خواننده شده بودم که یادم رفت یه بیتایی از آهنگ رو حفظ کنم فقط همون تیکه نرو ...که خب تقریبا نود درصد آهنگا این یه جمله رو دارن . وسطای آهنگ بود که رسیدیم به مقصد و من هنوز تو همون فاز آهنگ بودم و هاج و واج درحالی که با خودم میگفتم مگه میشه که یه آهنگ انقدر ریتم زیبایی داشته باشه پیاده شدم و تازه فهمیدم که یادم رفته طبق عادت همیشیگیم که یه آهنگی که ازش خوشم میاد رو حفظ میکنم ، حفظ کنم . اما همچنان آهنگش تاشب تو ذهنم بود . آخرای شب وقتی میخواستم بخوابم وارد یه سایتی شدم که یه آهنگی دانلود کنم و نگاهی هم به آهنگای جدید کردم بر حسب تصادف اون آهنگ هربار این درو ماکان رو دانلود کردم و بعد از اون انقدر خوشحال شدم که انگار دنیارو داده باشن بهم :) و از اون به بعد بود که فنشون شدم و همه آهنگاشون رو دانلود کردم .

دیشب با "ش" ( دوست جدیدم که دانشگاه من دارو میخونه و همشهری هم هستیم) کنسرتشون رفتم و خیلی گذشت . با خودم گفتم که باید همچین شبی حتما ثبت بشه‌. تولد رهام هادیان هم بود و مادرش هم کنسرت اومده بود . وسطای کنسرت بود که رفت مادرش رو بغل کرد و کلی گریه کرد و واقعا صحنه قشنگی بود ...

اما درمورد شخصیت و رفتارهاشون . رهام مردتر و جدی تر ، امیر شیطون تر و باحال تر . البته خب طبیعیه سنی نداره تقریبا دوسه سال از من بزرگتره و رهام ازش بزرگتره . خلاصه این که جای همه خالی . کلی جیغ زدیم و من با خودم فکر میکردم چرا کشور ما نباید از این جور مراسم ها و مکان های بیشتر فراهم کنه که جوونا و نوجوونا و خانواده ها برن و انرژیشون رو تخلیه کنن؟؟

آهنگ بچه نیستم جدیدترین آهنگشونه و من خیلی دوست دارم 🖤 واینم یه تیکه از اهنگ تو کنسرت :)P1 : همه ی کامنت های پست قبل رو خوندم و از لطفتون ممنونم . در اولین فرصت کامنت هارو تائید میکنم :)


  • รђคђt๏t :)

گوشه ی دنج تنهایی های من

خاطرات ِ من ....

The natural word is so beautiful
at the moments

کلمات کلیدی
آرشیو مطالب
Designed By Erfan Powered by Bayan